MTB verslag Route Kikker

Beste allemaal,

Na een lange tijd van vakanties en klusweken, weer de goede voornemens gemaakt om wekelijks te gaan biken. Helaas leek het weer in eerste instantie niet mee te werken. Na buienradar te hebben geraadpleegd, zou het na 10 uur droog blijven, dus toch maar fietskleren aan en de fiets van de haak gehaald.

Rond negen weer bij het Appeltje aangekomen waren alleen nog de 2 dames Sylvia en Rianne, die al stonden te wachten, gelukkig kwam Rene v O, Rene van de V en Kees Simonis ook spoedig. Met Kees S als “voorganger” kwamen we op verrassend, voor mij, mooie nieuwe plekjes. Gelukkig bleek het weer ook nog enorm mee te vallen. Na een paar spetters tijdens wegrijden van huis, blijf het tijdens de rit zo goed als droog.
De beide dames die vertrokken waren met een regenjasje, moesten die al snel onderweg uit doen omdat het veel te warm te was. De route ging van Klavervelden richting Wouwse Plantage, een stukje langs het hek van het vliegveld dan richting Huijbergen, Staartse duintjes, Calfven daarna via het rulle zand van het oude steenfabriek richting de Abdij in Ossendrecht. Daar hebben we de route “Kikker” gereden.
De route had Kees S al wandelend eerder verkend en was inderdaad ook leuk om met de MTB te rijden. Mooie singletracks, heuveltjes, vennetjes en lekker los zand. Helaas liep bij mij de ketting 2x vast tussen het voorste kettingblad en het frame. Dit was niet bevorderlijk voor mijn ketting en enkele schakels waren zo vervormd, dat bij elke omwenteling om beurten een klein dan weer een groter achter ketting blad werd geselecteerd.
Maar met krakende ketting toch nog thuis gekomen. Van de Abdij via Hoogerheide weer terug richting het Appeltje. Helaas kregen we net vanaf Hoogerheide nog een malse bui. Gelukkig waren we toen al bijna thuis. Rond half 12 weer bij het Appeltje, met bijna 40 kilometer op de teller, aangekomen voor een lekker bakje koffie en wat sterke verhalen.

Cees H.

Contact gegevens

Postadres:

 Zandstraat 95

 4614 CC Bergen op Zoom

 

Mail:

  info@pedaleurs.com

 

Voor clinics en

mountainbike-begeleiding:

  clinics@pedaleurs.com

 

Webmaster:

  webmaster@pedaleurs.com

Onze sponsors

Laatste nieuws

zo

02

mrt

2025

Openingstocht 2025

Ondanks het feit dat de opening van het fietsseizoen van team toer samenviel met het vastenavendweekend in Krabbegat, stonden er toch nog negen Pedaleurs aan het vertrek op zondagochtend 2 maart. Kees en Frans hadden vooraf samen een rondje gereden en waren door een lekke band wat later aan de start gekomen. Zoals wel vaker bij de eerste rit kwamen er maar liefst drie nieuwe racemonsters met hun berijder mee uit de winterslaap. Twee Sirocco’s en één Bianchi. Aan het materiaal zal het ook deze zomer niet liggen.

meer lezen

ma

13

jan

2025

Samen in de regio

Bij ’t Rijks bestaat de mogelijkheid voor leerlingen om te mountainbiken onder begeleiding van leden van fietsclub de Pedaleurs. Het onderhoud aan de fietsen wordt tevens door leden van de Pedaleurs verzorgd.

 

De samenwerking tussen de Pedaleurs en ’t Rijks bestaat reeds langer. Vanuit deze samenwerking waren er eind vorig jaar een tiental mountainbikes die niet langer ingezet konden worden voor de fietslessen, maar die met wat liefde en een stevige onderhoudsbeurt prima nog een ronde mee zouden kunnen.

meer lezen 0 Berichten

za

11

jan

2025

MTB rit, impressie

Goedemiddag, het was een mooie ochtend ❄️☀️🚴🏻‍♀️. 

Even een impressie van wat wij allemaal doen (een koekje 🥧op de hei) en lekker mountainbiken door de Zurenhoek🍋‍🟩🍋‍🟩. 

 

Bedankt Kees voor de rondleiding! Van genoten. 

Gr Peter

meer lezen 0 Berichten