Ritverslag van Jacco

Het zonnetje was als vroeg aanwezig, dus vlug op de mountainbike richting 't Appeltje. Daar aangekomen stonden er best al wat mountainbikers klaar.

André vroeg of er animo was om via het rondje Nispen door Essen naar de Wildertse duintjes te gaan.

Er was behoorlijk wat animo, we waren met een groep van 12 personen.

Vooraf waren we al gewaarschuwd dat de heenreis over het asfalt ging, en dit met de oosten wind best zwaar kon zijn. En dat bleek te kloppen.

Er werd daarom besloten om te rouleren, met aan kop te fietsen. Dit was geen groot succes, misschien zijn we dat nog niet zo gewend.

 

Eenmaal aangekomen bij Nispen, konden we genieten van het kleine mtb rondje daar. Het was een technisch stukje met leuke heuvels op het einde. Vlug door Essen naar de Wildertse duintjes.

Eenmaal daar aangekomen besloten we de nieuwe route te doen. Deze was enorm technisch met veel draaien en keren. Hier en daar zat er weinig flow in de route.

Maar zeker leuk om een keer gedaan te hebben, en veel respect voor de bouwers.

 

De terugreis naar 't Appeltje ging over onverharde paden, bos en ook asfalt. Met een toeterende auto vanaf achteren blijkt dat het toch even duurde, voordat een grote groep aan de kant is. Helaas had deze mevrouw haast en zeker geen geduld.

Maar wat ze nou bedoelde met: "jullie komen uit Zeeland zeker, gauw terug gaan". Zit me nog steeds niet lekker.

Maar dat mag de pret niet drukken. Denk na ongeveer 45 km kwamen we terug bij het appeltje.

Wederom was het een leuke en mooie rit.

 

Groeten Jacco

Reactie schrijven

Commentaren: 0

Contact gegevens

Postadres:

 Zandstraat 95

 4614 CC Bergen op Zoom

 

Mail:

 info@pedaleurs.com

 

Telefoon:

 +31 6 46 91 84 50

 

Voor clinics en

mountainbike-begeleiding:

clinics@pedaleurs.com

 

Webmaster:

webmaster@pedaleurs.com

Onze sponsors

Laatste nieuws

zo

17

sep

2023

Nieuwe koffiestop Hoeksewaardtocht

Jan had dit etablissement (De Vlasfabriek in 's Gravendeel) benaderd om daar een pauze te houden tijdens de Hoeksewaardtocht. We werden enthousiast ontvangen en welkom geheten door Monique en haar team. 

 

De koffie alsmede en het gebak waren heerlijk. We komen hier zeker nog terug!

meer lezen

wo

17

mei

2023

3 daagse met het Rijks in Giethmen (gemeente Ommen)

Maandagmorgen om 8 uur was het al druk op straat voor de sportafdeling van het Rijks. De leerlingen die deel zouden nemen aan het sportkamp stonden al klaar met hun koffers op de bussen te wachten

Jan, Joost, Linda, Martijn en ondergetekende hadden de eer om de leerlingen 3 dagen op de MTB te gaan begeleiden.Het was even wachten op de vrachtauto voordat de fietsen ingeladen waren, maar rond half 10 konden jan en linda met de vracht op weg.

 

meer lezen 0 Berichten

zo

11

dec

2022

Feestmiddag 11 december 2022

Foto-impressie van de jaarlijkse feestmiddag, met dank aan Fred.

meer lezen