MTB tocht, 29 maart 2014

Met het voorjaarstemperatuur in het vooruitzicht had ik natuurlijk volop zin om te gaan mountainbiken! Kledingkeuze natuurlijk niet al te moeilijk, met temperatuurvoorspelling van 18 graden of meer had ik dat snel bepaalt. Effe aankleden, fietsdrager & fiets op de auto & op naar het ‘t Appeltje.

Al daar aangekomen was ik niet de eerste Pedaleur die al stond te wachten, blijkbaar hadden er meer mensen die dezelfde enthousiasme als ik om te fietsen.Zoals gebruikelijk is het vertrek om 09.30 waar we 2 groepen vormde, 1 met 3 gastrijders die door Team Clinics werden begeleid & de andere vertrok onder begeleiding van Kees S.

 

Nu het de laatste tijd heel wat minder regen is gevallen is de kant van de zwarte & blauwe route echt een heel stuk beter berijdbaar ook vandaag kozen we om deze kant op te gaan. Eerst een klein stukje langs het Landgoed Zoomland waarna we de snelweg overstaken, achterlangs de Zanderijenvijver. Ook Vanuit daar om het Wasven ( nog nooit van gehoord, heb het van het Strava kaartje) om de Grote Melanen naar Fort Rovere terug naar de Heide. Bij de Heide had Rene nog een kleine issue met zijn derailleur, wij hebben hier nog samen naar gekeken maar konden niet achterhalen wat de issue was, gelukkig kon hij wel verder fietsen. Na de Heide terug over de snelweg hadden we nog een kwartier te gaan , er volgt nog een uitgebreide omleiding bij Landgoed Zoomland waar onze groep,gesplitst werd ivm de snelheid. Veder heeft dit niet voor problemen gezorgd.

 

Op naar volgende week waar we , ivm zomertijd om 09.00 starten ( = Extra KM JJ)

Link van deze rit: www.strava.com/activities/124975843/analysis

 

Marcel

Reactie schrijven

Commentaren: 0

Contact gegevens

Postadres:

 Zandstraat 95

 4614 CC Bergen op Zoom

 

Mail:

  [email protected]

 

Voor clinics en

mountainbike-begeleiding:

  [email protected]

 

Webmaster:

  [email protected]

Onze sponsors

Laatste nieuws

ma

25

mei

2026

Zeelandbrug

Op Tweede Pinksterdag 2026 gingen om 8 uur precies bij Jan Krijnen zeven Pedaleurs van start voor een rit van bijna 130 kilometer door Zeeland. Twan, Kees Simonis, Kees Schrauwen, Ken, Rien, Han en Rens pikten aan het begin van de Philipsdam John op, zodat we toch nog met acht fietsers de hitte gingen trotseren.

meer lezen 0 Berichten

zo

01

mrt

2026

Openingsrit

Beste sportvrienden,

 

Deze term zullen we het komende seizoen nog veelvuldig gebruiken. Ook deze zondagochtend, 1 maart, bij de start van het sportieve verenigingsjaar van toervereniging De Pedaleurs.

Een stelletje fanatiekelingen die wekelijks de clubactiviteiten op toergebied voor haar rekening neemt.

 

meer lezen

zo

11

jan

2026

Wandeleurs

meer lezen 2 Berichten