Wandeleurs

In verband met de kou en mogelijke gladheid ging de clubrit vandaag niet door. Een aantal Pedaleurs besloten om dan maar een mooie lange ochtendwandeling te maken.

Reactie schrijven

Commentaren: 2
  • #1

    Joost (maandag, 02 maart 2026 10:25)

    Toch mooi dat leden zich onderling verbinden door gezellig samen te wandelen als het weer samen fietsen niet toelaat, zegt veel over de goede harmonie binnen de vereniging, Top !

  • #2

    Kees (zondag, 08 maart 2026 18:01)

    Inderdaad, Joost. Dat heb je goed gezien!

Contact gegevens

Postadres:

 Zandstraat 95

 4614 CC Bergen op Zoom

 

Mail:

  [email protected]

 

Voor clinics en

mountainbike-begeleiding:

  [email protected]

 

Webmaster:

  [email protected]

Onze sponsors

Laatste nieuws

ma

25

mei

2026

Zeelandbrug

Op Tweede Pinksterdag 2026 gingen om 8 uur precies bij Jan Krijnen zeven Pedaleurs van start voor een rit van bijna 130 kilometer door Zeeland. Twan, Kees Simonis, Kees Schrauwen, Ken, Rien, Han en Rens pikten aan het begin van de Philipsdam John op, zodat we toch nog met acht fietsers de hitte gingen trotseren.

meer lezen 0 Berichten

zo

01

mrt

2026

Openingsrit

Beste sportvrienden,

 

Deze term zullen we het komende seizoen nog veelvuldig gebruiken. Ook deze zondagochtend, 1 maart, bij de start van het sportieve verenigingsjaar van toervereniging De Pedaleurs.

Een stelletje fanatiekelingen die wekelijks de clubactiviteiten op toergebied voor haar rekening neemt.

 

meer lezen

zo

11

jan

2026

Wandeleurs

meer lezen 2 Berichten