Op Tweede Pinksterdag 2026 gingen om 8 uur precies bij Jan Krijnen zeven Pedaleurs van start voor een rit van bijna 130 kilometer door Zeeland. Twan, Kees Simonis, Kees Schrauwen, Ken, Rien, Han en Rens pikten aan het begin van de Philipsdam John op, zodat we toch nog met acht fietsers de hitte gingen trotseren.
We volgden precies onze navigatie en zorgden dat we op tijd dronken. We kwamen precies om half elf aan in het Goese Sas bij ’t Loze Vissertje. Daar trakteerde Kees Simonis ons op een lekker stuk appeltaart om de geboorte van zijn tweede kleindochter te vieren.
De oudste deelnemer van de dag had besloten om na de pauze geen kopwerk meer te doen. Hij hield rekening met de hitte en de afstand. Tot tien kilometer voor Bergen zat hij nog tussen de wielen, maar op de klim van het viaduct over de A4 net voor Woensdrecht moest hij een gat laten vallen. De laatste loodjes wogen het zwaarst. Op de Plaat aangekomen ging senior meteen naar huis. Hoe de anderen de rit afgesloten hebben, heeft hij niet meer meegekregen.
Reactie schrijven