MTB rit 5 juli

Zaterdag ochtend.

Het is nog droog aan de start maar dat zal snel veranderen.

Met ons groepje1 vertrekken we. Kees Simonis op kop. Daarachter Rianne, René van Oers, Martijn, Marcel als libero en ik.

Kort na vertrek begon het te regenen. Zolang we in het bos waren was dat niet zo'n handicap. Eigenlijk wel lekker om af te koelen.

Al snel werd er richting Markiezaatsmeer ingezet. Een open gebied waar de wind vrij spel heeft. Dat werd dus buffelen. De harde wind maakte regendruppels die aanvoelde als hagel. Tractoren hadden diepe kuilen achtergelaten in de zandpaden.

Het werd een lastige dag.

Bij zuidgeest zijn we het bos ingedoken. De zandpaden waren verraderlijk. Door de regen leken ze verhard maar het zand eronder was nog kurkdroog en erg los. Dat heeft wat valpartijtjes veroorzaakt door wegzakkende wielen.

Kees wist mooie paadjes te vinden. Met krakende derailleurs van het zand zijn we uitdeindelijk weer 'thuis' gekomen. Sinds lange tijd moest er weer serieus afgespoeld worden. Alle deelnemers zagen zwart van de modder op één na... Kees. Die was netjes op kop blijven rijden en kon zijn setje zo weer in de kast hangen.

 

Tjerk

Reactie schrijven

Commentaren: 0

Contact gegevens

Postadres:

 Zandstraat 95

 4614 CC Bergen op Zoom

 

Mail:

 info@pedaleurs.com

 

Telefoon:

 +31 6 46 91 84 50

 

Voor clinics en

mountainbike-begeleiding:

clinics@pedaleurs.com

 

Webmaster:

webmaster@pedaleurs.com

Onze sponsors

Laatste nieuws

wo

17

mei

2023

3 daagse met het Rijks in Giethmen (gemeente Ommen)

Maandagmorgen om 8 uur was het al druk op straat voor de sportafdeling van het Rijks. De leerlingen die deel zouden nemen aan het sportkamp stonden al klaar met hun koffers op de bussen te wachten

Jan, Joost, Linda, Martijn en ondergetekende hadden de eer om de leerlingen 3 dagen op de MTB te gaan begeleiden.Het was even wachten op de vrachtauto voordat de fietsen ingeladen waren, maar rond half 10 konden jan en linda met de vracht op weg.

 

meer lezen 0 Berichten

zo

11

dec

2022

Feestmiddag 11 december 2022

Foto-impressie van de jaarlijkse feestmiddag, met dank aan Fred.

meer lezen

di

22

nov

2022

Uit de oude doos: Nieuwe clubkleding (19 maart 2005)

2 Berichten