MTB tocht, 12 juli

Gezien de opkomst van zeventien leden en één gastrijder wordt er besloten om ons te verdelen over drie ploegen, de hele snelle, de snelle en ik sluit aan bij de iets minder snelle.

Deze groep bestaat uit zes personen en Mario rijdt voorop.

We vertrekken  richting Wouwse pPantage, afgezakt richting Heimolen, over het viaduct van de A4, achter en langs Mattemburg. Het was rustig in het bos, weinig wandelaars met of zonder hond, ik  kon de vogeltjes mooi horen fluiten. Vervolgens onder de snelweg door het tunneltje langs Meeven, daarna bloempjesven.

Op een recht stuk graspad lag er een natte tak waarop  Rick uitgleed, zijn stuur uit de hand werd geslagen en daardoor een mooie koprol maakte. Toen nog meer mooie bospadjes, landgoed lievensberg, langs de A4 richting beginpunt. Totale afstand was dertig kilometer.

Net voor aankomst bij ’t Appeltje stond er een groep voor puppie cursus, zij vroegen ons om langs de honden te fietsen om de honden daaraan te laten wennen.

Uitdelen van de kleding bij terugkomst bij ’t Appeltje verliep vlotjes, Cees had alle kledingpakketten voorzien van naam, genummerd uitgestald over meerdere tafels.

Direct na het aantrekken van het nieuwe tenue, heeft de man van Sylvia de aanwezige leden, individueel  en als groep met nieuwe tenue op de foto gezet.

(noot redactie: foto's volgen nog op de website)

 

Groet Frank

Reactie schrijven

Commentaren: 0

Contact gegevens

Postadres:

 Zandstraat 95

 4614 CC Bergen op Zoom

 

Mail:

 info@pedaleurs.com

 

Telefoon:

 +31 6 46 91 84 50

 

Voor clinics en

mountainbike-begeleiding:

clinics@pedaleurs.com

 

Webmaster:

webmaster@pedaleurs.com

Onze sponsors

Laatste nieuws

wo

17

mei

2023

3 daagse met het Rijks in Giethmen (gemeente Ommen)

Maandagmorgen om 8 uur was het al druk op straat voor de sportafdeling van het Rijks. De leerlingen die deel zouden nemen aan het sportkamp stonden al klaar met hun koffers op de bussen te wachten

Jan, Joost, Linda, Martijn en ondergetekende hadden de eer om de leerlingen 3 dagen op de MTB te gaan begeleiden.Het was even wachten op de vrachtauto voordat de fietsen ingeladen waren, maar rond half 10 konden jan en linda met de vracht op weg.

 

meer lezen 0 Berichten

zo

11

dec

2022

Feestmiddag 11 december 2022

Foto-impressie van de jaarlijkse feestmiddag, met dank aan Fred.

meer lezen

di

22

nov

2022

Uit de oude doos: Nieuwe clubkleding (19 maart 2005)

2 Berichten