'De verandering'

Zoals vermeld was het vandaag, 16 oktober, de sluitingstocht van team toer. Klokslag 09.00 uur werd er vertrokken van het clublokaal aan de Dubbelstraat.

Een half uur eerder dan normaal maar dat had alles te maken met een vaste traditie, het koffie drinken met appeltaart in de Zegge.

Mede door het prachtige weer en een bijna windstille ochtend werd er een pittig tempo gekoerst zodat we deze laatste rit van het seizoen redelijk op tijd konden afsluiten.Natuurlijk werd er nog ff na gekletst op het terras alvorens we elkaar het beste wensten met de spreekwoordelijke tekst “tot het volgende seizoen “.

 

Voor velen van ons mag nu de racefiets gaan genieten van een welverdiende winterslaap en kan de mountainbike te voorschijn worden gehaald. Enkele van ons zijn al voorzichtig begonnen met trainen alvorens binnenkort de ritten met de mountainbike in alle hevigheid gaan losbarsten.

Zaterdag 15 oktober waren er enkele van team toer die zich aansloten bij de mtb- ers.

 

Onder slechte weersomstandigheden werd er om 09.00 uur vertrokken voor een rit van 40 km door de bossen van Lievensberg en omstreken. Al vanaf het begin zat de snelheid er goed in.

 

Een groot lang lint verplaatste zich als volleerd renners door de bossen. Veel keren en draaien stijl omhoog en daar waar mogelijk snelheid maken om zo als een groep zo compact mogelijk je verplaatsen over veelal smalle paden. Nadat de rit op een perfecte wijze werd volbracht moest er natuurlijk nog worden nagepraat dat alles onder het genot van een heerlijk bakje koffie.

 

We veranderen van fiets, tijd en dag maar de vrienden en collega's van de Pedaleurs blijven hetzelfde.

 

Voor komend seizoen veel fiets plezier.

 

Groeten en tot volgende week,

Jan.

Reactie schrijven

Commentaren: 0

Contact gegevens

Postadres:

 Zandstraat 95

 4614 CC Bergen op Zoom

 

Mail:

  [email protected]

 

Voor clinics en

mountainbike-begeleiding:

  [email protected]

 

Webmaster:

  [email protected]

Onze sponsors

Laatste nieuws

ma

25

mei

2026

Zeelandbrug

Op Tweede Pinksterdag 2026 gingen om 8 uur precies bij Jan Krijnen zeven Pedaleurs van start voor een rit van bijna 130 kilometer door Zeeland. Twan, Kees Simonis, Kees Schrauwen, Ken, Rien, Han en Rens pikten aan het begin van de Philipsdam John op, zodat we toch nog met acht fietsers de hitte gingen trotseren.

meer lezen 0 Berichten

zo

01

mrt

2026

Openingsrit

Beste sportvrienden,

 

Deze term zullen we het komende seizoen nog veelvuldig gebruiken. Ook deze zondagochtend, 1 maart, bij de start van het sportieve verenigingsjaar van toervereniging De Pedaleurs.

Een stelletje fanatiekelingen die wekelijks de clubactiviteiten op toergebied voor haar rekening neemt.

 

meer lezen

zo

11

jan

2026

Wandeleurs

meer lezen 2 Berichten