Ritverslag Irene

Na een lange tijd uit de running te zijn meld ik me weer op de verzamelplaats, met mij vertrekken we vandaag met 22 Pedaleurs. We verdelen onszelf in drie groepen, onze groep bestond uit: Peter, Jan van E., Miranda, Irene, Eric, Andre en Piet.

Het bos lag er mooi bij, het was droog genoeg om de normaal te natte stukken bij de Wouwse plantage mee te pakken. Peter was onze kopman en hield er een rustig maar fijn tempo op na, ik geloof dat dit iets te maken had met de Vastenavond ;)

 

We kwamen tot driemaal de groep met Dré op kop tegen, ook zij pakten het Woeste gedeelte met de heuveltjes mee. We zijn niet al te ver uit de buurt geweest, maar Peter heeft zeker de mooie stukjes in het bos uitgezocht, fijne paadjes met af en toe een heuveltje. Aan het begin was het grijs maar aan het einde van de rit liet het zonnetje zich nog zien. Ideaal mountainbike weer.

 

Jan van E. verteld me dat hij dit de Prinses Irene route doopt, wat een lief compliment is maar daarna hoor ik iets over verkalkte hersenen !?   ;-)   We hebben gezellig bijgepraat met z’n allen en ik ben ontzettend blij dat ik weer een keer mee heb kunnen doen.

Achteraf een lekker bakje koffie bij het appeltje en daarna weer op huis aan.

 

Bedankt voor de gezelligheid.

Groetjes, Irene.

Reactie schrijven

Commentaren: 0

Contact gegevens

Postadres:

 Zandstraat 95

 4614 CC Bergen op Zoom

 

Mail:

 info@pedaleurs.com

 

Telefoon:

 +31 6 46 91 84 50

 

Voor clinics en

mountainbike-begeleiding:

clinics@pedaleurs.com

 

Webmaster:

webmaster@pedaleurs.com

Onze sponsors

Laatste nieuws

zo

17

sep

2023

Nieuwe koffiestop Hoeksewaardtocht

Jan had dit etablissement (De Vlasfabriek in 's Gravendeel) benaderd om daar een pauze te houden tijdens de Hoeksewaardtocht. We werden enthousiast ontvangen en welkom geheten door Monique en haar team. 

 

De koffie alsmede en het gebak waren heerlijk. We komen hier zeker nog terug!

meer lezen

wo

17

mei

2023

3 daagse met het Rijks in Giethmen (gemeente Ommen)

Maandagmorgen om 8 uur was het al druk op straat voor de sportafdeling van het Rijks. De leerlingen die deel zouden nemen aan het sportkamp stonden al klaar met hun koffers op de bussen te wachten

Jan, Joost, Linda, Martijn en ondergetekende hadden de eer om de leerlingen 3 dagen op de MTB te gaan begeleiden.Het was even wachten op de vrachtauto voordat de fietsen ingeladen waren, maar rond half 10 konden jan en linda met de vracht op weg.

 

meer lezen 0 Berichten

zo

11

dec

2022

Feestmiddag 11 december 2022

Foto-impressie van de jaarlijkse feestmiddag, met dank aan Fred.

meer lezen